logo

Sing in

or
09
January
2020

Odyssey już na nowej powierzchni!

7R to firma z polskim kapitałem, która od 2008 roku jest dynamicznie rozwijającym się deweloperem, działającym na rynku nieruchomości komercyjnych.

Firma specjalizuje się w dostarczaniu dostosowanych do potrzeb najemców nowoczesnych obiektów magazynowych pod wynajem. Spółka realizuje zarówno centra magazynowe i przemysłowe przeznaczone dla wielu najemców, jak również obiekty „szyte na miarę” typu BTS (build to suit) i SBU (small business unit). Do portfera dewelopera należy m.in. 7R City Flex Gdańsk Airport- nowoczesne centrum logistyczne o łącznej powierzchni 9 500 mkw, który dedykowany jest dla średnich i mniejszych najemców ze względu na mniejsze moduły magazynowe. 

Firma Odyssey zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów papierniczych, które dostarczane są do klientów na terenie całej Polski. Składowanie i produkcja odbywa się w trzech magazynach o łącznej pojemności ok. 4000 palet. We wszystkich magazynach zapewniane są warunki odpowiednie do przechowywania papieru. Poza własnymi magazynami dysponują dostępem do magazynów fabrycznych, skąd odbywają się dostawy bezpośrednie. Odyssey zdecydował się powiększyć powierzchnię magazynowo-produkcyjną do prawie 5 tys. mkw., z czego 400 mkw. stanowią powierzchnie biurowe i socjalne. Wybór padł na 7R City Flex, który charakteryzuje się doskonałą lokalizacją oraz najwyższym standardem wśród obiektów magazynowych na rynku Pomorskim.Strategiczna lokalizacja przy drodze ekspresowej zapewnia doskonałą komunikację z całym Trójmiastem, autostradą A1, Lotniskiem, jak i terminalami portowymi w Gdyni BCT i Gdańsku DCT. Niepodważalnym udogodnieniem jest również bliska odległość od PKM Matarnia oraz gdańskiego Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy. A-klasowy budynek magazynowy położony jest w zachodniej części Gdańska – Matarnia. Powierzchnia magazynowo-produkcyjna oraz biurowa została dostosowana pod indywidualne potrzeby naszego klienta, zaadaptowane zostało m.in. doświetlenie części produkcyjnej, instalacje oraz fundamenty pod specjalistyczny przekrawacz, dedykowany przetwórstwu wyrobów papierniczych.