logo

Sing in

or
18
November
2019

Express Car Rental zrealizuje nową bazę logistyczną.

Express Car Rental to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży, dysponująca flotą ponad 12 tyś aut na wynajem, w tym osobowych, dostawczych jak i ciężarowych. Firma należąca do grupy Holding 1, która w swojej działalności posiada spółki sektora deweloperskiego jak i działalności dealerskiej – motoryzacyjnej i mobilności. 

Na terenie o powierzchni ponad 1,2ha, nabytym we współpracy z Querco Property, Inwestor zrealizuje budynek biurowo-usługowy o powierzchni ok 600 m2, halę serwisową oraz ponad 7 tyś m2 placu parkingowo-manewrowego. Wybór lokalizacji przy ul. Budowlanych nie jest przypadkowy. To aktualnie jeden z najlepiej skomunikowanych węzłów przy gdańskiej obwodnicy- zapewnia świetny dojazd do lotniska jak i centrum Gdańska zarówno dla aut osobowych jak i poprzez komunikację publiczną (PKM, BUS). Okolica ta w ostatnim czasie bardzo dynamicznie się rozwija, powstają nowe centra logistyczne, biurowe i siedziby firm. 

Firmą odpowiedzialną za realizację inwestycji będzie firma Dekpol z Pinczyna k/ Starogardu Gdańskiego, posiadająca bardzo duże doświadczenie w realizacji między innymi obiektów logistycznych jak i przemysłowo-biurowych.