ARTYKUŁ

LVT rośnie w Parku Logistycznym Gdańsk Airport

Znana ze sprzedaży i dystrybucji designerskich lamp - firma LVT zwiększyła do 6,5 tys. mkw. wynajmowaną powierzchnię magazynową w Parku Logistycznym Gdańsk Airport. Dzięki transakcji marka zabezpieczyła swoje potrzeby lokalowe na najbliższe lata.

LVT wybrało Park Logistyczny Gdańsk Airport z uwagi na jego strategiczną lokalizację.

Park Logistyczny Gdańsk Airport działa na terenie przemysłowej dzielnicy Gdańsk-Kokoszki, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

W procesie najmu powierzchni w Parku Logistycznym Gdańsk Airport, firmę LVT wspierała agencja Querco Property.

LVT to firma działająca w branży oświetleniowej. Sprzedaje designerskie lampy, łączące nowoczesność z funkcjonalnością. Marka nie tylko zajmuje się dystrybucją produktów oświetleniowych, ale też dysponuje dużą przestrzenią magazynowo - biurową, co umożliwia sprawną obsługę klientów oraz efektywne zarządzanie operacjami logistycznymi.

Strategiczna lokalizacja parku magazynowego 

LVT wybrało Park Logistyczny Gdańsk Airport z uwagi na jego strategiczną lokalizację. Park oferuje nie tylko nowoczesną przestrzeń magazynową, ale także dogodny dostęp do lotniska i portów DCT i BCT, co jest kluczowe dla firmy operującej w branży oświetleniowej, wymagającej efektywnego transportu i logistyki. 

Wybór Parku Logistycznego Gdańsk Airport jest strategicznym krokiem, umożliwiającym nie tylko efektywne zarządzanie naszymi zasobami, ale także tworzenie inspirującej przestrzeni do dalszego poszerzania portfolio produktów naszych marek. Zalety tej lokalizacji, takie jak: szybki dojazd z lotniska Gdańsk - Rębiechowo, bliskość portów oraz dobra infrastruktura, spełniły nasze oczekiwania - komentuje Marcin Abramowicz, prezes zarządu LVT. 

LVT wynajęła sąsiedni moduł

Priorytetem w poszukiwaniu powierzchni magazynowej dla LVT było utrzymanie lokalizacji blisko lotniska Gdańsk - Rębiechowo, z uwagi na korzyści operacyjne oraz komunikację dla pracowników. Firma zdecydowała się na ekspansję w kompleksie, w którym dwa lata temu rozpoczęła się współpraca z agencją Querco Property.

- W związku z intensywnym rozwojem, podjęto decyzję o wynajęciu sąsiedniego modułu, w którym przystosowano infrastrukturę w taki sposób, by można było efektywnie wykorzystać przestrzeń. Dzięki tym krokom, firma LVT zabezpieczyła swoje potrzeby magazynowe na najbliższe lata - komentuje Dominika Walas, Senior Property Negotiator Querco Property. 

Biznes w dobrej lokalizacji

Park Logistyczny Gdańsk Airport mieści się na terenie przemysłowej dzielnicy Gdańsk-Kokoszki, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska. Dojazd z lotniska Gdańsk - Rębiechowo zajmuje zaledwie 10 minut, natomiast z Portu Morskiego Gdańsk - 20 minut.

Obiekt jest też doskonale skomunikowany z głównymi drogami, w tym obwodnicą Trójmiasta (droga S6/E28 - przyszła autostrada A1).