ARTYKUŁ

7R Park Łódź East I z nowym najemcą 📈

AGC Automotive Poland, renomowany producent i dostawca szkła dla #automotive przemysłu, wprowadzi się do 7R Park Łódź East I, zajmując blisko 7 000 mkw. powierzchni magazynowej i 150 mkw. biur. 

7R Park Łódź East I to nowoczesny #warehouse park składający się z trzech hal o łącznej powierzchni ok. 100 000 mkw. Znajduje się we wschodniej części Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A1, tuż przy węźle Brzeziny. Dla NordGlass będzie to główny hub dystrybucyjny w Polsce. W procesie najmu NordGlass reprezentowali doradcy QUERCO PROPERTY. 

– Jesteśmy przekonani, że 7R Park Łódź East I zaoferuje NordGlass doskonałe warunki do dalszej ekspansji i pozwoli na efektywną konsolidację operacji logistycznych w Polsce – komentuje Marek Kurzątkowski, Dyrektor Działu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych w Querco Property.

"Strategiczne położenie Łodzi przyciąga najważniejszych graczy na rynku. NordGlass to kolejna renomowana marka, która zdecydowała się na wybór 7R Park Łódź East I. Potwierdza to atrakcyjność lokalizacji projektu i potencjał, jaki oferuje" – podsumowuje Joanna Ociepka – Wojciechowska, CCIM, Regional Leasing Director w 7R. 

Wśród dotychczasowych najemców 7R Park Łódź East I znajdują się takie firmy jak Maersk Group czy Castorama France. Magazyny posiadają poziom #BREEAM bardzo dobry.